^*GodLike*^
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" width="405" height="39">
<param name="movie" value="flashvortex.swf" />
<param name="quality" value="best" />
<param name="menu" value="true" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<embed src="flashvortex.swf" quality="best" menu="true" width="405" height="39" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowScriptAccess="always" />
</object>
^*GodLike*^
object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" width="405" height="39">
<param name="movie" value="flashvortex.swf" />
<param name="quality" value="best" />
<param name="menu" value="true" />
<param name="allowScriptAccess" value="always" />
<embed src="flashvortex.swf" quality="best" menu="true" width="405" height="39" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" allowScriptAccess="always" />
</object>
^*GodLike*^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^*GodLike*^

~~ Intra Cine Vrea ~~~ Iese Cine Poate ~~~
 
AcasaportalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» HaI InTrA AiCi // Ca Nu StRiCA
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeSam Iun 06, 2009 3:05 pm Scris de ^*GodLike*^-snK-->cL

» Raspundeti
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 5:22 pm Scris de Vizitator

» La MijTo ma !
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 5:15 pm Scris de Vizitator

» Cerere me$alau.jr*
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 2:47 am Scris de FnK^

» My birthday
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 12:25 am Scris de Cosminel^

» Al 12 lea meci castigat de clanul GodLike:)
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 12:19 am Scris de Cosminel^

» CIca k1d...:)))
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeMier Iun 03, 2009 12:17 am Scris de Cosminel^

» //Intra aici//
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 7:44 pm Scris de ^*GodLike*^-snK-->cL

» da ThE UNStopabble *^GodLike*^ CLan
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 5:44 pm Scris de Mistu

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

Statistici
Avem 22 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: ^*GodLike*^-di@volo

Membrii nostri au postat un numar de 815 mesaje în 234 subiecte
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Top postatori
^*GodLike*^-snK-->cL
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Voting_bar2:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty 
^*GodLike*^-PaNtErA
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Voting_bar2:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty 
Cosminel^
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Voting_bar2:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty 
FnK^
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Voting_bar2:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty 
Crize ^^
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Voting_bar2:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty 
snAke
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Voting_bar2:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty 
Mistu
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Voting_bar2:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty 
WolfCry
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Voting_bar2:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty 
^*GodLike*^- skL`
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Voting_bar2:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty 
kerry
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Voting_bar2:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty 
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Cs.GodLike.Ro [47+48]

 

 :(( SPER SA IA CAMPIONATU :|

In jos 
AutorMesaj
^*GodLike*^-snK-->cL
Admin
^*GodLike*^-snK-->cL


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/05/2009
Localizare : Brasov--Noua

:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty
MesajSubiect: :(( SPER SA IA CAMPIONATU :|   :(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 12:43 am

Tensiune maxima la Dinamo. Suporterii si conducerea s-au alarmat inainte de finalul campionatului. Urziceniul lui Meme Stoica si Dan Petrescu ii poate fura visul lui Borcea si lui Turcu de a dansa pe muzica din Champions League. "Jucatorii au fost amendati cu 10.000 de euro. Urziceniul are o victorie in cupele Europene!"
Sus In jos
https://godlikeclan.forum.st
^*GodLike*^-snK-->cL
Admin
^*GodLike*^-snK-->cL


Numarul mesajelor : 360
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/05/2009
Localizare : Brasov--Noua

:(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Empty
MesajSubiect: Re: :(( SPER SA IA CAMPIONATU :|   :(( SPER SA IA CAMPIONATU :| Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 12:44 am

Meciul Unirea Urziceni - Dinamo a fost urmarit la foarte multe terase din tara. La golul lui Varga si la sfarsitul meciului a fost o explozie de bucurie peste tot. Cred ca si in Stefan cel Mare se bucurau, pentru ca nu exista suporteri dinamovisti in Romania, sunt foarte putini. E adevarat ca cei care vin cu echipa prin deplasari, sunt suporteri dinamovisti, dar in acelasi timp sunt elemente infractionale. Au intrat in sectoare unde nu aveau voie sa stea, iar fortele de ordine le-au permis asta, pentru ca asta este clubul Dinamo", a spus Mihai Stoica.
Sus In jos
https://godlikeclan.forum.st
 
:(( SPER SA IA CAMPIONATU :|
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^*GodLike*^ :: ¨˜”°º• » -=Sport=- « •º°”˜¨  :: Sport-
Mergi direct la: